CESTA LÁSKY – Alfonz Mária de Liguori

2.81 

Touto prvou knihou sa začína edícia Alfonziana, v ktorej budú vydávané diela sv. Alfonza de Liguori, učiteľa Cirkvi a zakladateľa redemptoristov. Ide o spoluprácu dvoch vydavateľstiev redemptoristov – Slovo medzi nami a Misionár.

V tejto prvej knihe sv. Alfonz ako skúsený misionár učí modlitbe. Jasne vysvetľuje, prečo a ako sa máme modliť. Nevyhnutné črty dobrej modlitby sú dôvera, pokora a vytrvalosť.

Skutočné poznanie prichádza prostredníctvom Božieho slova vo svetle viery. Predovšetkým známe podobenstvo o márnotratnom synovi nám hovorí veľa o každom jednom z nás.

Nie je na sklade

Popis

Popis

Je tu ďalšia kniha z edície Alfonziana. Láska je v živote najdôležitejšia. Všetci poznáme najväčšie prikázanie lásky a všetci dobre vieme, že človek je šťastný vtedy, keď sa cíti milovaný a miluje druhých. Sv. Alfonz Liguori nás pozýva na cestu poznávania úžasnej Božej lásky podľa 13. kapitoly Prvého listu Korinťanom.

Zároveň v každej úvahe nás vedie aj k tomu, aby sme sa tejto láske otvorili aj našimi skutkami. Skutočná láska sa totiž prejavuje viac v skutkoch ako slovách, či pocitoch. Život sa vydarí, keď ho človek prežije v láske.spasený.

CESTA LÁSKY – Alfonz Mária de Liguori

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 206 g
Počet strán

200

Formát

120X200 mm

Väzba

Brožovaná

MISIONAR.SK | © kreatívne fullservisové štúdio Tvorba webstránky,  Dizajn a SEO