MISIJNÁ ŠKOLA MODLITBY- o. Milan Zaleha CSsR

1.00 

Z podnetu našich misionárov Vydavateľstvo Misionár začína vydávať edíciu misijných brožúriek s názvom Bližšie ku Kristovi. Týmito brožúrkami Vám chceme priniesť domov vypočuté slovo na svätých misiách, či na obnove svätých misií.

Všetko sa povedať v jednej kázni nedá.

A niekedy je dobré si aj vypočuté slovo pripomenúť a zopakovať.

Popis

Popis

Z podnetu našich misionárov Vydavateľstvo Misionár začína vydávať edíciu misijných brožúriek s názvom Bližšie ku Kristovi. Týmito brožúrkami Vám chceme priniesť domov vypočuté slovo na svätých misiách, či na obnove svätých misií. Všetko sa povedať v jednej kázni nedá. A niekedy je dobré si aj vypočuté slovo pripomenúť a zopakovať.

Okrem toho sú tu tí, ktorí sa nemohli zúčastniť práve týchto kázni, či vôbec svätých misií, a tak práve tieto praktické misijné brožúrky sa stanú pre Vás malou misiou, či duchovnou obnovou.

V tejto edícii Bližšie ku Kristovi chceme jednoducho, stručne a vecne predstavovať rôzne aktuálne a dôležité témy z nášho kresťanského života ako je modlitba, spytovanie svedomia, svätá spoveď, téma odpustenia a láska k blížnemu… Začíname s brožúrkou o modlitbe. Nájdete v nej 4 misijné katechézy: roztržitosť pri modlitbe, počúvanie Boha, obsah a forma našej odpovede Bohu, modlitba požehnania.

MISIJNÁ ŠKOLA MODLITBY- o. Milan Zaleha CSsR

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 25 g
Počet strán

36

Formát

A6

Väzba

V1 – spinkovaná

MISIONAR.SK | © kreatívne fullservisové štúdio Tvorba webstránky,  Dizajn a SEO