Voľba a rozlišovanie Božej vôle. Cesta k plnosti života – Pawel Drobot CSsR

9.50 

V honbe za vysnívaným šťastím mnohí ľudia žijú tak, akoby Boha nebolo. Ukazuje sa však, že ak Ho odstránime z horizontu svojho života, je ťažké nájsť si v spoločnosti a vo svete svoje správne miesto.
Čo to znamená žiť v Božej vôli, to nám ukazuje Ježiš Kristus. Zjavuje tvár Boha Otca a Jeho lásku k nám. Iba ak sa otvoríme na skúsenosť Božej lásky, len vtedy môžeme uskutočniť slobodné voľby a robiť rozhodnutia, ktoré nás povedú k plnosti života.

V srdci každého človeka je vpísaná túžba po Bohu. Ak nájdeme Boha, budeme schopní nájsť zmysel nášho života.

 

Popis

Popis

Kniha je ponukou pre všetkých, ktorí čelia otázkam a dilemám týkajúcich sa ich miesta vo svete. Obsah knihy je založený na skúsenosti hľadania a rozlišovania životnej cesty u sv. Alfonza de Liguori, zakladateľa redemptoristov. Kľúčom k životu v súlade s Božou vôľou bolo preňho otvorenie sa na skúsenosť Božej lásky. V tejto perspektíve si môže človek slobodne voliť a robiť rozhodnutia, ktoré budú viesť k plnosti života. V prvej časti sú opísané témy vovádzajúce do jednotlivých otázok spojených s voľbou. Druhá obsahuje návrhy meditácií. Čitateľ je tu pozvaný, aby sa po prečítaní jednotlivých kapitol z prvej časti pozastavil počas osobnej modlitby a mohol tak robiť nasledujúce kroky na ceste voľby a rozlišovania Božej vôle. Tretia časť obsahuje modlitbu voľby, ktorou je možné dôjsť k záveru tejto cesty. 

 

Voľba a rozlišovanie Božej vôle. Cesta k plnosti života – Pawel Drobot CSsR

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 240 g
Počet strán

184

Formát

A5

Väzba

viazaná

MISIONAR.SK | © kreatívne fullservisové štúdio Tvorba webstránky,  Dizajn a SEO