STÁNOK STRETNUTIA – František Blachnický

1.90 

Útla brožúrka z pera otca Františka Blachnického zo série Školy modlitby. Brožúrku tvoria 4 prednášky o osobnej modlitbe. Osobná modlitba, modlitba, ktorá tvorí základ kresťanského života. Je to zvláštny čas stretnutia, prebývania „osamote s Bohom.“ Tieto štyri prednášky sú rozjímaním nad biblickým textom o modlitbe, ktorý opisuje modlitbu Mojžiša v stánku stretnutia (Ex 33, 7 – 20).

Ako hovorí autor: „K tomuto textu sa musíme stále vracať, až kým nepochopíme celú hĺbku modlitby.“ Jej každodenné, osobné praktizovanie nazýva Stánok stretnutia.

Popis

Popis

Útla brožúrka z pera otca Františka Blachnického zo série Školy modlitby. Brožúrku tvoria 4 prednášky o osobnej modlitbe. Osobná modlitba tvorí základ kresťanského života. V nej sa vyjadruje osobný vzťah človeka k Bohu a zároveň sa v nej realizuje jeho viera ako odpoveď na slovo Božej lásky adresované nám v Ježišovi Kristovi.

Parafrázujúc slová o. Blachnického v úvode prednášky na tému osobnej modlitby môžeme povedať, že, kto sa skrze takúto modlitbu nesnaží každý deň otvárať pre Boha, ten nepochopil podstatu kresťanstva.

STÁNOK STRETNUTIA – František Blachnický

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 58 g
Počet strán

32

Formát

A5

Väzba

viazaná

MISIONAR.SK | © kreatívne fullservisové štúdio Tvorba webstránky,  Dizajn a SEO