VEČIEREŇ NA NEDELE A SVIATKY – vydavateľstvo Misionár

15.00 

Vydali sme ďalšiu liturgickú publikáciu s názvom Večiereň na nedele a sviatky. Večiereň je oficiálna večerná modlitba východnej cirkvi. Modlí sa ju celý Boží ľud spolu s kňazom v našich chrámoch. Ako prezrádza sám názov, kniha obsahuje večierne na všetky nedele a sviatky v roku, teda nachádza sa v nej oktoich, pôstna trióda, kvetná trióda, minea sviatkov a všeobecné služby svätým.

Popis

Popis

Vydali sme ďalšiu liturgickú publikáciu s názvom Večiereň na nedele a sviatky, 2. vydanie. Večiereň je oficiálna večerná modlitba východnej cirkvi. Modlí sa ju celý Boží ľud spolu s kňazom v našich chrámoch. Ako prezrádza sám názov, kniha obsahuje večierne na všetky nedele a sviatky v roku, teda nachádza sa v nej oktoich, pôstna trióda, kvetná trióda, minea sviatkov a všeobecné služby svätým.

Je nielen rozšírená o doteraz chýbajúce texty (ako napr. lítijné stichiri), ale je aj obohatená o nové preklady niektorých sviatkov a obsahuje aj večiereň (pracovnú verziu) našich blažených hieromučeníkov.

Na záver knihy je ponúknutá aj prvá katizma. Kniha vyšla pre vnútornú potrebu michalovskej viceprovincie redemptoristov. Je dôležité spomenúť, že sa jedná o neoficiálnu, pracovnú verziu. Môže však dočasne poslúžiť všetkým, ktorí sa už teraz chcú modliť večierne s ľudom a nemajú iné texty.

VEČIEREŇ NA NEDELE A SVIATKY – vydavateľstvo Misionár

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 564 g
Počet strán

432

Formát

A5

Väzba

Viazaná

MISIONAR.SK | © kreatívne fullservisové štúdio Tvorba webstránky,  Dizajn a SEO