Svätý Jozef. Teologické vovedenie – Michael D. Griffin O.C.D

1.20 

Dielko o sv. Jozefovi ponúkajúce jednoduché teologické vovedenie k nábožnej úcte k patrónovi katolíckej Cirkvi. Rozoberá pasáže zo sv. Písma a Učiteľského úradu Cirkvi týkajúce sa sv. Jozefa so železnou logikou vedúcou k jasným záverom. Čitateľ tu môže stretnúť málo známe citáty veľkých pápežov minulého storočia ohľadom úcty k sv. Jozefovi.

Celé toto dielko dýcha živou vierou a duchovnosťou, osobitnou láskou k sv. Jozefovi. Určite bude obohatením pre všetkých, ktorí nesú meno tohto Patriarchu sv. rodiny, ale nielen pre nich.

Popis

Popis

Dielko o sv. Jozefovi ponúkajúce jednoduché teologické vovedenie k nábožnej úcte k patrónovi katolíckej Cirkvi. Rozoberá pasáže zo sv. Písma a Učiteľského úradu Cirkvi týkajúce sa sv. Jozefa so železnou logikou vedúcou k jasným záverom. Čitateľ tu môže stretnúť málo známe citáty veľkých pápežov minulého storočia ohľadom úcty k sv. Jozefovi. V tejto brožúrke nájdeme aj jednoduché objasnenie úcty k sv. Jozefovi, ktoré môže byť veľmi prospešné pre život viery a kresťanskú zbožnosť.  Veľavravné je i svedectvo prekladateľa, kňaza redemptoristu o. Miroslava Čajku: „Nikdy som nečítal o svätom Jozefovi čosi tak hlboké a tak uspokojujúce ako je táto kniha.” Zároveň táto kniha dáva odpoveď aj na otázku: „Prečo mať osobitnú úctu k sv. Jozefovi?“

 

Svätý Jozef. Teologické vovedenie – Michael D. Griffin O.C.D

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 66 g
Počet strán

42

Formát

A5

Väzba

brožovaná

MISIONAR.SK | © kreatívne fullservisové štúdio Tvorba webstránky,  Dizajn a SEO