AKTUALITY


VITAJTE NA NAŠOM NOVOM WEBE

Aby sme k Vám boli ešte bližšie, pripravili sme pre Vás nový web a to s vlastnou knihovňou a e-shopom v jednom. Na jednom mieste tak máte možnosť nájsť najhorúcejšie novinky nielen zo sveta kníh či nami vydávaného časopisu MISIONÁR si môžete teraz zakúpiť priamo cez náš web a navyše ho môžete čítať priamo z pohodlia vášho domova cez nás WEB.

VÝHODY NOVÉHO WEBU:

NOVÝ WEB JE ZÁROVEŇ AJ E-SHOP: všetky produkty, ktoré sa na webe nachádzajú máte možnosť si buď rezervovať alebo priamo získať na predajnom mieste, konkrétne v našom vydavateľstve či objednať na dobierku.

PREDPLATNÉ ČASOPISU: novinkou na našom webe je predplatné časopisu MISIONÁR, do ktorého môžete vstúpiť v ľubovoľnom čase.

OBJEDNÁVKA TOVARU NA DOBIERKU: tovar si viete objednať i naďalej i na dobierku priamo až k Vám domov. Novinkou je POŠTOVNÉ ZDARMA pri nákupe nad 30 €.

Na novom webe nechýbajú ani informácie o aktuálnom dianí u nás …PLUS ak ste členom Arcibratstva a iných spoločenstiev redemptoristickej rodiny je Vám umožnené sa u nás registrovať a následne online prihlásiť a tak čerpať výhody už pri prvom nákupe. Sledujte naše produkty, ktoré sú v zľave alebo inej akcii.

Veríme, že sa Vám náš nový web bude páčiť.

Vydavateľstvo v službách Hojného Vykúpenia a redemptoristickej rodiny

MILODARY PRE VYDAVATEĽSTVO

Ak máš túžbu podporiť rozvoj našej práce, môžete to urobiť svojím milodarom osobne alebo prevodom na farský účet:

Milodary na chod a rozvoj pre / Vydavateľstvo v službách Hojného Vykúpenia a redemptoristickej rodiny na podporu aktivít posielajte na číslo účtu:

Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa

IBAN: SK06 0900 0000 0004 8029 2873

alebo cez QR kód (QR kód má prednastavenú hodnotu 5,-EUR)

Knižné tituly vydavateľstva MISIONÁR na predaj

NAŠE KNIHY

MISIONAR.SK | © kreatívne fullservisové štúdio Tvorba webstránky,  Dizajn a SEO